Co zyskasz

Pośród wielu gadżetów i giftów, którymi Twoja firma może dzielić się z klientami, dostawcami i pracownikami, książka zdecydowanie się wyróżnia. Tym, co czyni ją specjalną, jest wiedza, jaką wraz z nią oferujesz. Wiedza czyni książkę, ale także ebooka, audiobooka oraz kurs wideo najmądrzejszym prezentem świata.

Dobrze jest kojarzyć się z mądrością. Wspaniale jest także umacniać skojarzenia swojej marki z wiarygodnością. W dobie social mediów, szybkiej, nie zawsze sprawdzonej informacji i rozmaitych „rozpraszaczy”, książka to nadal mocny, pewny punkt. Informacje w niej zawarte są pewne, sprawdzone, warte zaufania. Są wiarygodne. A co za tym idzie, wiarygodny jesteś Ty – Twoja firma, Twoja marka, która obdarowuje wiedzą zawartą w mądrej publikacji.

Niewątpliwie, otrzymując taki prezent, Twój klient poczuje się wyjątkowy. A przecież o to chodzi, prawda? Darowując gift „od serca”, chcemy w odpowiedzi ujrzeć zaskoczenie na twarzy, błysk w oku, uśmiech biznesowego partnera. Co jest oczywiście możliwe, kiedy zaoferujemy mu coś szczególnego. Książki, wiedza w nich zawarta, to właśnie coś szczególnego, coś rodzącego poczucie wyjątkowości.

Dlatego też, decydując się na książkę, ebook, audiobook lub kurs wideo jako gadżet, zagwarantujesz swojej marce zauważalność. Nikt nie przejdzie bowiem obojętnie wobec takiego prezentu. Każdy, kto skorzysta z zaoferowanej za jego pośrednictwem wiedzy i rozrywki, będzie ciepło myślał o tym, od kogo je otrzymał. Zadbamy o to wspólnie – Ty podasz nam swoje życzenia, a już nasza w tym głowa, by Twoja marka była dobrze widoczna w ramach publikacji.

Może jesteś zainteresowany czymś więcej? Może chcesz stworzyć dla swoich partnerów prezent, który będzie się nie tylko kojarzył z Twoją firmą, ale wręcz opowie im o niej? Stanie się nośnikiem niezapomnianej narracji promującej markę? Jeśli tak, to znakomicie, ponieważ książka w dowolnej formie to doskonały środek przekazu – przez swoją wiarygodność, uniwersalność i dostępność, pozwala niemal automatycznie budować w głowie odbiorcy świat, jaki pragnie mu pokazać nadawca przekazu. Czyli: Ty!

Pomyśl: mądry gadżet, praktyczny podarunek, który wywoła wdzięczność odbiorcy, za pośrednictwem którego możesz stworzyć wiarygodną narrację dotyczącą Twojej marki, do którego się często i chętnie wraca… To brzmi jak idealna kampania reklamowa lub wizerunkowa. Dodaj do tego równania niskie jednostkowe koszty dotarcia, bo tak właśnie jest – książka, ebook, audiobook czy kurs wideo są stosunkowo niedrogie w produkcji, co czyni je dostępnymi dla firm o rozmaitych budżetach marketingowych.

Wróćmy jeszcze na moment do Twojej firmy. Stwierdzenie, że książka jest najmądrzejszym prezentem świata to nie tylko jej flagowe hasło reklamowe. To prawda. Wiedza zawarta w naszych profesjonalnych publikacjach biznesowych czy psychologicznych może stać się idealnym wsparciem działu HR Twojej firmy – dysponując np. dostępem do naszej multimedialnej cyfrowej biblioteki BIBLIO, pracownicy Human Resources będą mogli wskazać pracownikom pozycje do czytania, które warte są uwagi z punktu widzenia rozwoju osobistego i zawodowego. Odpowiednio dobrane propozycje lektur czy kursów stanowić mogą również świetną alternatywę czy też uzupełnienie tradycyjnych szkoleń.